ALLIANZ ŽIVOT POJISTNÉ KRYTÍ, KTERÉ JE VŽDY O KROK NAPŘED

Allianz ŽIVOT

ocenění 

Jedna smlouva pro všechny situace

Pro dítě - Pro dospělého - Pro celou rodinu

Pouze ochrana, žádné investice rizikové pojištění bez investic

Ochrana s volitelnou investicí investice, pouze když chcete

Ochrana s pravidelnou investicí investujte a ušetřete na daních

Odměna za zdravý životní styl

Je to jednoduché. Vy se staráte o své zdraví a my se o vás méně bojíme. Kdo se vyhýbá tabáku, ušetří nejen za každou krabičku cigaret, ale i za životní pojištění u Allianz. A to je přece fér.

Allianz ŽIVOT vám umožňuje jednou smlouvou pojistit vše, a přitom mají všechny části životního pojištění svou transparentní cenu.

Každou složku si můžete kdykoliv v průběhu pojištění přidat, upravit nebo zrušit. Vše tak máte na jednom místě, jednoduše a přehledně.

Pojištění, které je vždy o krok napřed

Každou část pojištění jsme vylepšili dle vašich potřeb a důkazem je trojnásobné ocenění za nejlepší inovaci životního pojištění.

Pouze Allianz ŽIVOT vám přináší všechny novinky v jedné smlouvě: garanci nejvyššího plnění pro závažné úrazy, okamžitou výplatu plnění při úrazu, pojištění PRO boj s rakovinou nebo speciální krytí PRO úvěr k hypotéce.

Garance nejvyššího plnění

Protože porovnat různé úrazové produkty znamená složité procházení tabulkami, vše jsme pro vás zjednodušili.

Porovnání děláme u 5 největších pojišťoven několikrát ročně za vás. A hlavně: garantujeme vám, že u nás vždy dostanete nejvyšší vyplacené peníze u všech hlídaných položek a pojišťoven.

Pojistka pro ženy

Životní pojištění od Allianz se speciálním připojištěním PRO ŽENY vám pomůže v obtížných životních situacích – a jelikož ví, že každá žena je jedinečný originál, přizpůsobí se dokonale právě vašim potřebám.

  • Závažná onemocnění a operace

    Patří sem například rakovina in situ, zlomeniny, artritida, vulvektomie, rekonstrukce prsu po operaci, operace obličeje a další závažná onemocnění.

  • Těhotenské nebo porodní komplikace

    Jako je embolie, chirurgické odstranění dělohy, mimoděložní těhotenství a další nepříjemné komplikace.

  • Závažné postižení narozeného dítěte

    Zahrnuje Downův syndrom, zúžení jícnu a další.

Jednotlivá rizika 

Invalidita

Riziko 21. století dlouhodobá pracovní neschopnost má za následek výrazný propad příjmů, který invalidní důchod od státu nahrazuje jen částečně. Pojištění invalidity lze nastavit (pro všechny 3 stupně pracovního omezení) nebo pouze pro závažnější stavy za výrazně nižší cenu.

U nejoblíbenější varianty pojistná částka s blížícím se koncem pojištění klesá a cena pojištění je díky tomu o více než polovinu nižší než u produktů, které udržují částku stále na stejné úrovni. Ušetřit peníze s Allianz ŽIVOT je snadné.

Vyplácené invalidní důchody ve stavu k 31. 12. 2017 podrobnosti zde 

Závažné onemocnění : Rakovina - Infarkt - Mrtvice

Ochránit vás před civilizačními chorobami nedokážeme. Peníze vyplacené z pojištění vám však umožní soustředit se na úspěšnou léčbu a vyřeší finanční problémy spojené s diagnózou. Allianz ŽIVOT jako jediné životní pojištění nabízí nejen komplexní krytí většiny závažných onemocnění, ale i specializované krytí PRO boj s rakovinou a pojištění PRO ženy, které finančně pomůže i v případě komplikací během těhotenství nebo porodu.

Každých 7 minut přibude nový pacient s rakovinou

(Zdroj ÚZIS, Novotvary 2014)

Úraz

Když to není jen modřina dobře víme, že úrazové pojištění zde není kvůli modřinám a dalším drobnostem. I proto jsme pojištění vytvořili tak, aby v okamžiku závažného úrazu bylo pojistné plnění úrazového pojištění co nejvyšší. Při těch nejzávažnějších stavech vyplatíme osminásobek dohodnuté částky. A navíc, jako jediná pojišťovna garantujeme nejvyšší výplatu u konkrétních úrazů v porovnání s 5 konkurenčními produkty. Vždy tak máte jistotu, že jste si vybrali optimální zajištění pro závažné úrazy.

Garance nejvyššího plnění

Pojištění k úvěru

Ať již potřebujete životní pojištění pro banku v souvislosti s hypotékou nebo chcete zajistit svou rodinu, využijte Allianz ŽIVOT. Pomocí flexibilního nastavení pojistných částek ušetříte. Například pro banku nechte pojistnou částku klesat stejně, jako klesá výše nesplaceného úvěru a máte tak jistotu, že neplatíte zbytečně nic navíc. A nejen to. V jednom balíčku můžete za zvýhodněnou cenu pojistit okamžité splacení úvěru nejen z důvodu smrti, ale i invalidity nebo závažné nemoci.

Pojistná částka pro případ úmrtí

Pro rodinu

Stále stejná

Pro banku

Klesající stejně jako výše vašeho úvěru

Pro děti

Postupně vyplácená

Neschopenka i hospitalizace

Finanční dopad některých událostí lze počítat ve dnech, například pracovní neschopnost nebo pobyt v nemocnici. Proto i u pojištění pracovní neschopnosti a hospitalizace nabízí Allianz ŽIVOT nadstandardní krytí při závažných událostech. Výplatu za pracovní neschopnost neukončíme po jednom roce, ale jsme připraveni vyplácet celkově až 730 dnů. V případě delší hospitalizace navyšujeme vyplácené peníze až na 5násobek a zdvojnásobujeme výplatu při nutnosti využití jednotky ARO/JIP. Obě připojištění nabízí Allianz ŽIVOT nejen pro případ úrazu, ale i nemoci. Pouze takový rozsah je dostatečný.

Zdroj dat: Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR

Myslíme i na děti

Obáváte se, jaký dopad na příjem rodiny může mít zlomená noha vašeho dítěte? A co teprve, když se stane něco závažnějšího? Při závažném úrazu nebo nemoci dítěte vám vyplacené peníze umožní lepší péči a tím i zmírnění, nebo úplnou eliminaci následků nepříznivé situace. Své dítě můžete pojistit na celou řadu rizik: úraz i nemoc, invaliditu nebo hospitalizaci. Všechna rizika mají stejné výhody jako v „dospělácké“ verzi, a to za dětské sazby až do 25 let, i když už začne pracovat. (Zdroj ÚZIS, Novotvary 2014)(Zdroj ÚZIS, Novotvary 2014)

Miroslav Kostka

IČO: 18108431

ČNB - registrace u České Národní Banky zde 

+420 777 279 245
miroslav.kostka@iallianz.cz 

Působím na Moravě , ale díky digitálnímu světu mám klienty po celé ČR.

Kanceláře

Zemské ředitelství  

28. října 1623/135, 702 00 Ostrava

Ostrava, 702 30

 mapa

Střítež 74 Střítež 739 59  mapa

Sociální sítě

.

.

.

.

.

Menu

MENU - NEMAZAT!!! NEPŘESOUVAT