ALLIANZ ŽIVOT POJISTNÉ KRYTÍ, KTERÉ JE VŽDY O KROK NAPŘED

Allianz ŽIVOT

Životní pojištění je pojištění, které je vždy o krok napřed. Ochrání Vás a Vaši rodinu v případě nenadálých událostí, pomůže Vám při výpadku příjmu nebo např. zajistí schopnost splácet úvěr (hypotéku). Nebojte se uzavřít pojištění na dlouhou dobu, klidně na 15 a více let, protože tak máte výhodnější cenu.

Vybírat můžete z těchto variant:

 • bez investiční složky - rizikové pojištění
 • s pravidelnou investiční složkou
 • s dobrovolnou investiční složkou (mimořádné pojistné)

Pokud se rozhodnete pro investiční variantu pojištění, může Vám na smlouvu přispívat zaměstnavatel a můžete využívat daňové výhody až do výše 48 000 Kč za zdaňovací období za zaplacené pojistné na investování (celkový limit pro všechny daňově podporované produkty spoření na stáří).

Životní pojištění u nás není drahé. Nastavte si ho chytře, pojistěte si jen ta rizika, se kterými se v životě nedokážete vypořádat. Například se zlomeným malíčkem se vypořádáte snadno, že? Ale naopak se zlomenou nohou Vám může vypadnout příjem a v případě invalidity budete potřebovat peníze na úpravu bydlení na bezbariérové. A s tím Vám pomůže vyplacené pojistné plnění.

Víte, že:

 • Více než 55 % mužů a žen v ČR zemře na rakovinu, infarkt anebo cévní mozkovou příhodu.
 • Na chirurgických ambulancích je ošetřeno téměř 2 000 000 úrazů za rok.
 • Počet přiznaných invalidních důchodů v ČR je přes 422 000. Průměrná výše III. stupně invalidního důchodu za rok 2020 je 12 726 Kč.


Cenu za každou část pojistné ochrany znáte samostatně a neměníme ji po celou dobu trvání pojištění.
Klienti se zdravým životním stylem u nás mají levnější pojištění.
Garance nejvyššího plnění
Při úrazu vyplatí každá pojišťovna za stejné zranění jinou částku. Díky Garanci nejvyššího plnění klientovi u 251 závažných úrazů a poškození vyplatíme vždy stejně nebo více v porovnání s 5 největšími pojišťovnami na českém trhu. Garance nejvyššího plnění se týká pojištění trvalých následků úrazu a pojištění denního odškodného.
U pojištění trvalých následků je uplatněno progresivní plnění až do výše 800 %, u pojištění denního odškodného až do výše 500 %, u pojištění hospitalizace také až do výše 500 %.
Bez zbytečných poplatků
Pojištění bez zbytečných, složitých nebo skrytých poplatků. První životní pojištění, které se nestydí za sazebník poplatků.
 
Zrušení smlouvy bez poplatků
Neúčtujeme si poplatek za zrušení smlouvy. Pokud se v průběhu trvání smlouvy rozhodnete smlouvu ukončit, nebudeme Vám účtovat poplatek za její předčasné ukončení.
Při sjednání ŽP u Allianz získáte slevu na další Allianz produkty:

Věrnostní sleva

Jsem sám/sama

SkaterCelý život mám před sebou. Ještě nějaký čas uplyne, než se usadím. Užívám si života naplno a adrenalin mi není cizí. Hory v létě zdolávám v pohorkách a v zimě sjíždím na lyžích. Člověk ale nikdy neví, co se může přihodit. Chci si pojistit hlavně úraz a nechci platit zbytečně moc.

Moje smlouva může stát 197 Kč.
Rizika Pojistná částka Pojistné
Smrt (hlavní pojištění) 10 000 Kč 30 Kč
Smrt úrazem 500 000 Kč 45 Kč
Trvalé následky úrazu od 0,1% 500 000 Kč 80 Kč
Trvalé následky úrazu od 10 % 500 000 Kč 42 Kč

Mám rodinu

RodinaBudeme čtyři. Nedávno jsem musel řešit hypoteční bydlení, abychom se tam vešli, když nás bude více. Teď už nezáleží jenom na mně. Náhoda je blbec a nemůžu si dovolit nechat rodinu na holičkách, kdyby se něco zlého stalo. Zvláště když musím trávit spoustu času za volantem. Také pro vyřízení hypotéky bylo potřeba sjednání životního pojištění.

Moje smlouva může stát 1 101 Kč.
Rizika Pojistná částka Pojistné
pojistná ochrana pro mě za 630 Kč
Smrt (hlavní pojištění) 10 000 Kč 30 Kč
Smrt (konstantní pojistná částka) 1 000 000 Kč 234 Kč
Smrt (klesající pojistná částka) 1 000 000 Kč 127 Kč
Invalidita, II.+III. stupeň (klesající pojistná částka) 1 000 000 Kč 113 Kč
Invalidita, I. stupeň (klesající pojistná částka) 1 000 000 Kč 126 Kč
pojistná ochrana pro manželku za 357 Kč
Smrt (konstantní pojistná částka) 500 000 Kč 112 Kč
Invalidita, II.+III. stupeň (klesající pojistná částka) 500 000 Kč 57 Kč
Invalidita, I. stupeň (klesající pojistná částka) 500 000 Kč 63 Kč
Závažná onemocnění (klesající pojistná částka) 500 000 Kč 125 Kč
pojistná ochrana pro dítě za 114 Kč
Trvalé následky úrazu od 0,1% 500 000 Kč 31 Kč
Trvalé následky úrazu od 10% 500 000 Kč 26 Kč
Smrt úrazem 20 000 Kč 0 Kč
Závažná onemocnění (konstantní pojistná částka) 500 000 Kč 57 Kč

Jsem OSVČ

OSVČŘemeslo je můj chléb. Jsem živnostník a jezdím po celé republice po stavbách. Vím, že se na stát nemůžu spoléhat. Kdybych si zlomil nohu, tak mi vypadne většina příjmů. Já na homeofficu pracovat nemůžu.

Moje smlouva může stát 799 Kč.

Rizika Pojistná částka Pojistné
Smrt (hlavní pojištění) 10 000 Kč 30 Kč
Invalidita, II.+III. stupeň (klesající pojistná částka) 500 000 Kč 144 Kč
Invalidita, I. stupeň (klesající pojistná částka) 500 000 Kč 184 Kč
Pracovní neschopnost od 29. dne 300 Kč 441 Kč

Jedna smlouva pro všechny situace

Pro dítě - Pro dospělého - Pro celou rodinu

Pouze ochrana, žádné investice rizikové pojištění bez investic

Ochrana s volitelnou investicí investice, pouze když chcete

Ochrana s pravidelnou investicí investujte a ušetřete na daních

Odměna za zdravý životní styl

Je to jednoduché. Vy se staráte o své zdraví a my se o vás méně bojíme. Kdo se vyhýbá tabáku, ušetří nejen za každou krabičku cigaret, ale i za životní pojištění u Allianz. A to je přece fér.

Allianz ŽIVOT vám umožňuje jednou smlouvou pojistit vše, a přitom mají všechny části životního pojištění svou transparentní cenu.

Každou složku si můžete kdykoliv v průběhu pojištění přidat, upravit nebo zrušit. Vše tak máte na jednom místě, jednoduše a přehledně.

Pojištění, které je vždy o krok napřed

Každou část pojištění jsme vylepšili dle vašich potřeb a důkazem je trojnásobné ocenění za nejlepší inovaci životního pojištění.

Pouze Allianz ŽIVOT vám přináší všechny novinky v jedné smlouvě: garanci nejvyššího plnění pro závažné úrazy, okamžitou výplatu plnění při úrazu, pojištění PRO boj s rakovinou nebo speciální krytí PRO úvěr k hypotéce.

Garance nejvyššího plnění

Protože porovnat různé úrazové produkty znamená složité procházení tabulkami, vše jsme pro vás zjednodušili.

Porovnání děláme u 5 největších pojišťoven několikrát ročně za vás. A hlavně: garantujeme vám, že u nás vždy dostanete nejvyšší vyplacené peníze u všech hlídaných položek a pojišťoven.

Pojistka pro ženy

Životní pojištění od Allianz se speciálním připojištěním PRO ŽENY vám pomůže v obtížných životních situacích – a jelikož ví, že každá žena je jedinečný originál, přizpůsobí se dokonale právě vašim potřebám.

 • Závažná onemocnění a operace

  Patří sem například rakovina in situ, zlomeniny, artritida, vulvektomie, rekonstrukce prsu po operaci, operace obličeje a další závažná onemocnění.

 • Těhotenské nebo porodní komplikace

  Jako je embolie, chirurgické odstranění dělohy, mimoděložní těhotenství a další nepříjemné komplikace.

 • Závažné postižení narozeného dítěte

  Zahrnuje Downův syndrom, zúžení jícnu a další.

Jednotlivá rizika 

Invalidita

Riziko 21. století dlouhodobá pracovní neschopnost má za následek výrazný propad příjmů, který invalidní důchod od státu nahrazuje jen částečně. Pojištění invalidity lze nastavit (pro všechny 3 stupně pracovního omezení) nebo pouze pro závažnější stavy za výrazně nižší cenu.

U nejoblíbenější varianty pojistná částka s blížícím se koncem pojištění klesá a cena pojištění je díky tomu o více než polovinu nižší než u produktů, které udržují částku stále na stejné úrovni. Ušetřit peníze s Allianz ŽIVOT je snadné.

Vyplácené invalidní důchody ve stavu k 31. 12. 2017 podrobnosti zde 

Závažné onemocnění : Rakovina - Infarkt - Mrtvice

Ochránit vás před civilizačními chorobami nedokážeme. Peníze vyplacené z pojištění vám však umožní soustředit se na úspěšnou léčbu a vyřeší finanční problémy spojené s diagnózou. Allianz ŽIVOT jako jediné životní pojištění nabízí nejen komplexní krytí většiny závažných onemocnění, ale i specializované krytí PRO boj s rakovinou a pojištění PRO ženy, které finančně pomůže i v případě komplikací během těhotenství nebo porodu.

Každých 7 minut přibude nový pacient s rakovinou

(Zdroj ÚZIS, Novotvary 2014)

Úraz

Když to není jen modřina dobře víme, že úrazové pojištění zde není kvůli modřinám a dalším drobnostem. I proto jsme pojištění vytvořili tak, aby v okamžiku závažného úrazu bylo pojistné plnění úrazového pojištění co nejvyšší. Při těch nejzávažnějších stavech vyplatíme osminásobek dohodnuté částky. A navíc, jako jediná pojišťovna garantujeme nejvyšší výplatu u konkrétních úrazů v porovnání s 5 konkurenčními produkty. Vždy tak máte jistotu, že jste si vybrali optimální zajištění pro závažné úrazy.

Garance nejvyššího plnění

Při úrazu vyplatí každá pojišťovna za stejné zranění jinou částku. Díky Garanci nejvyššího plnění klientovi u 251 závažných úrazů a poškození vyplatíme vždy stejně nebo více v porovnání s 5 největšími pojišťovnami na českém trhu. Garance nejvyššího plnění se týká pojištění trvalých následků úrazu a pojištění denního odškodného.

Pojištění k úvěru

Ať již potřebujete životní pojištění pro banku v souvislosti s hypotékou nebo chcete zajistit svou rodinu, využijte Allianz ŽIVOT. Pomocí flexibilního nastavení pojistných částek ušetříte. Například pro banku nechte pojistnou částku klesat stejně, jako klesá výše nesplaceného úvěru a máte tak jistotu, že neplatíte zbytečně nic navíc. A nejen to. V jednom balíčku můžete za zvýhodněnou cenu pojistit okamžité splacení úvěru nejen z důvodu smrti, ale i invalidity nebo závažné nemoci.

Pojistná částka pro případ úmrtí

Pro rodinu

Stále stejná

Pro banku

Klesající stejně jako výše vašeho úvěru

Pro děti

Postupně vyplácená

Neschopenka i hospitalizace

NEMOCENSKÁ statistiky a podrobnosti

Finanční dopad některých událostí lze počítat ve dnech, například pracovní neschopnost nebo pobyt v nemocnici. Proto i u pojištění pracovní neschopnosti a hospitalizace nabízí Allianz ŽIVOT nadstandardní krytí při závažných událostech. Výplatu za pracovní neschopnost neukončíme po jednom roce, ale jsme připraveni vyplácet celkově až 730 dnů. V případě delší hospitalizace navyšujeme vyplácené peníze až na 5násobek a zdvojnásobujeme výplatu při nutnosti využití jednotky ARO/JIP. Obě připojištění nabízí Allianz ŽIVOT nejen pro případ úrazu, ale i nemoci. Pouze takový rozsah je dostatečný.

Zdroj dat: Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR

Myslíme i na děti

Obáváte se, jaký dopad na příjem rodiny může mít zlomená noha vašeho dítěte? A co teprve, když se stane něco závažnějšího? Při závažném úrazu nebo nemoci dítěte vám vyplacené peníze umožní lepší péči a tím i zmírnění, nebo úplnou eliminaci následků nepříznivé situace. Své dítě můžete pojistit na celou řadu rizik: úraz i nemoc, invaliditu nebo hospitalizaci. Všechna rizika mají stejné výhody jako v „dospělácké“ verzi, a to za dětské sazby až do 25 let, i když už začne pracovat. (Zdroj ÚZIS, Novotvary 2014)(Zdroj ÚZIS, Novotvary 2014)

Ocenění

Miroslav Kostka

IČO: 18108431

ČNB - registrace u České Národní Banky zde 

+420 777 279 245
miroslav.kostka@iallianz.cz 

Působím na Moravě , ale díky digitálnímu světu mám klienty po celé ČR.

Kanceláře

Zemské ředitelství  

28. října 1623/135, 702 00 Ostrava

Ostrava, 702 30

 mapa

Střítež 74 Střítež 739 59  mapa

Sociální sítě

.

.

.

.

.

Menu

MENU - NEMAZAT!!! NEPŘESOUVAT