Sjednejte z pohodlí domova

Zavolejte 777 279 245 a z pohodlí domova se vzdálěně připojíme a společně nastavíme vaše pojištění na míru.

V připadě, že mou pomoc nepotřebujete klikněte na spočítej cenu a pracujte samostatně. V kalkulaci však nepoužívejte tlačítko zpět, jinak, když se potřebujete vrátit začněte znovu na této stránce přez odkaz u produktu spočítat cenu.

Cestovní pojištení

Cestujte bez obav s cestovním pojištěním od Allianz. Postaráme se o Vás na služebních cestách, dovolených i sportovních pobytech. Uhradíme za Vás náklady za léčbu a zdravotní transporty bez ohledu na jejich výši, naše asistenční služba v českém jazyce Vám bude k dispozici 24 hodin denně.

Krátkodobé cestovní pojištění si můžete sjednat online ve 3 základních balíčcích. Samotné sjednání cestovního pojištění online zabere pár minut a můžete vyrazit na cestu.

Spočítat cenu

Auto

Atopojištění

Výhodné pojištění auta od Allianz - plaťte jen za to, co skutečně potřebujete

S Allianz iAuto si sami můžete poskládat pojištění auta podle svých potřeb. Vyberte si rozsah i skladbu pojištění auta nebo jiného vozidla tak, aby pokrylo rizika, kterých se obáváte nejvíce a plaťte tak jen skutečně za to, co potřebujete.

Spočítejte si, kolik zaplatíte, na kalkulačce povinného ručení, připravte si technický průkaz o vozidle a sjednání pojištění už je pak otázkou několika kroků, které Vám nezaberou více než 10 minut. Také se můžete obrátit i na muj telefon povedu vás  777 279 245,  kde Vám ochotně poradím.

Spočítat cenu

Dům

Majetek

Pojištění majetku a pojištění odpovědnosti za škodu není žádný luxus. Nabízíme Vám řadu možností, jak Váš majetek nejlépe zajistit proti následkům nahodilých událostí.

Online si můžete pohodlně sjednat pojištění budovy, domácnosti nebo odpovědnosti. Všechny tři druhy pojištění majetku lze sjednat dohromady na jedné smlouvě.

Spočítat cenu

Penzijní spoření

 Spoléhejte se sami na sebe. Jsme tu proto, abyste si své stáří mohli užívat

V současné době klesá porodnost, což povede k poklesu počtu pracujících v budoucnosti. Sníží se počet těch, kteří budou moci průběžně zajištovat financování důchodů narůstajícímu počtu penzistů. Důsledkem toho značně propadne výše vyplácených důchodů. Spolehněte se proto sami na sebe. Spořte si na důchod s Allianz a získejte tak kromě zhodnocených úspor státní příspěvek a daňové výhody. Nabízíme spoření ve třech různých fondech, které se liší svou rizikovostí. Možnost volby fondu ocení jak opatrní klienti, tak ti, kteří dají přednost potenciálně vyššímu výnosu za cenu vyššího rizika. Závisí pouze na Vás, pro kterou strategii se nakonec rozhodnete.

Spočítat cenu

Miroslav Kostka

IČO: 18108431

ČNB - registrace u České Národní Banky zde 

+420 777 279 245
allianz@miroslavkostka.cz

Působím na Moravě , ale díky digitálnímu světu mám klienty po celé ČR.

Kanceláře

Zemské ředitelství  

28. října 1623/135, 702 00 Ostrava

Ostrava, 702 30

 mapa

Střítež 74 Střítež 739 59  mapa

Sociální sítě

.

.

.

.

.

Menu

MENU - NEMAZAT!!! NEPŘESOUVAT