PRÁCE V ALLIANZ

Práce v Allianz | Proč do Allianz | Podrobnosti

Staňte se profesionálem v Allianz pojišťovně, a.s.

Exkluzivní finanční podmínky

Díky nadstandardním možnostem příjmu získáš finanční nezávislost.

Manažerská kariéra

Využij svých manažerských schopností vést tým a motivovat své spolupracovníky.

Flexibilní pracovní doba

Kariéra poradce ti umožní organizovat si čas na práci podle vlastních potřeb.

Nahlédněte do alianz:

Benefity v Alianz:

Nastartuj úspěšnou kariéru

Je tvým snem kariérní růst a přitom se stát třeba i ředitelem? S naším kariérním systémem si to můžeš splnit.

Obchodní kariéra

Staň se špičkovým obchodníkem v oblasti pojištění a rozvíjej vztah se svými klienty.

Vybuduj si vlastní firmu

Chceš začít s podnikáním, ale zdá se ti to příliš složité? Teď máš možnost začít. Úspěšní podnikatelé u nás mají zelenou.

* roční bonus ,,na rozjezd“ až 300 000 Kč * velmi výhodná finanční ohodnocení * atraktivní systém vzdělávání * zázemí silné, moderní a prosperující společnosti * propracovaný systém podpory podnikání* pojistný kmen po zapracování * časovou flexibilitu * možnost pasivního příjmu

A jaký bude Váš příběh?

Pojďte se sejít a vše probrat osobně…

Probíhá výběrové řízení do konce měsíce.

Zavolejte si o podrobnosti tel. : +420 777 279 245

Hledáme kandidáta nebo kandidátku na uvedené pozice.

Vedoucí obchodního týmu

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových členů svého týmu
  • Rozvoj vlastních obchodních aktivit a aktivit týmu
  • Poskytování profesionálního poradenství klientům
  • Péče o stávající klienty
  • Vyhledávání a vytváření nových obchodních příležitostí

Požadujeme:

  • Komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování odpovídající pozici
  • Min. SŠ vzdělání
  • Řidičský průkaz výhodou
  • Časovou flexibilitu
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Zkušenosti s vedením obchodního týmu výhodou

Nabízíme:

  • Exkluzivní kariéru pod značkou Allianz SE
  • Fixní podporu po dobu adaptace
  • Bezplatný systém školení a vzdělávání (manažerské dovednosti, produkty, osobní rozvoj)
  • Zázemí regionálních a obchodních kanceláří
  • Automobil - ALLcars operativní leasing - nové vozidlo za neuvěřitelných podmínek
  • Osobní přístup a seberealizaci
  • Vliv na procesy a prostředí v daném regionu
  • Nadstandardní odměnu z výsledků obchodní činnosti
  • Široké portfolio produktů včetně nabídky hypoték a pravidelného investování
  • Marketingovou podporu
  • Příspěvek na zřízení vlastního obchodního místa

Nástup: dohodou

Poradce pro rozvoj a správu klientského kmene

  • aktivní správa stávajícího klientského kmene
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí (fyzické osoby, živnostníci, firmy, instituce)
  • následný servis a podpora klientům
  • poradenství v oblasti životního i neživotního pojištění a také hypoteční financování
  • spolupráce s přímým nadřízeným vedoucím týmu

Požadujeme:

  • iniciativu, proklientský přístup a touhu uspět
  • zkušenosti z oboru či jiné obchodní pozice výhodou
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • čistý trestní rejstřík
  • znalost práce na PC
  • touhu zastupovat celosvětově významnou značku ve svém oboru

Nabízíme:

  • samostatné podnikání a zastupování jedné z největších světových pojišťoven
  • finanční podpora v prvních 3 měsících + registrace u ČNB
  • nadstandardní provizní systém
  • bezplatný systém vzdělávání a rozvojových tréninků
  • jasnou a progresivní obchodní či manažerskou kariéru
  • propracovaný systém bonusů a benefitů po celou dobu spolupráce

Nástup : ihned

Administrativně obchodní pracovník

Požadujeme:

  • Výhodou zkušenosti s pojistnými a finančními produkty
  • Řidičský průkaz

Nabízíme:

  • Exkluzivní kariéru pod značkou Allianz
  • Bezplatný systém školení a vzdělávání (obchodní dovednosti, produkty, osobní rozvoj)
  • Odměnu za správu portfolia klientů
  • Široké portfolio produktů včetně nabídky hypoték a stavebního spoření
Nástup : dohodou

PROČ DO ALLIANZ

Ve světě jsme jednička mezi pojišťovnami

Allianz, to je tradice a stabilita již přes 125 let. Jsme největším správcem aktivit mezi pojišťovnami. Celý svět se dynamicky mění a my s ním – denně využíváme nejmodernější technologie. Naše značka patří mezi 40 nejhodnotnějších na světě.

Naše planeta je modrá

Najdete nás ve více než 400 tisíc prodejních místech. Ve více než 75 zemích celého světa, kde se našich 150 tisíc zaměstnanců stará o více než 83 milionů klientů.

Neexistuje nic, s čím bychom si neporadili

Věděli jste, že Allianz pojišťuje rizika spojena s natáčením již od dob němého filmu? V současné době pojišťujeme více než 80% všech amerických filmů a James Bond patří k našim největším klientům.

Pojišťujeme pokrokové průmyslové technologie a projekty:

  • Titanic
  • F1
  • Hollywoodské filmy
  • Nejvyšší budova světa Burj Khalifa
  • Eurotunel pod kanálem La Manche
  • Golden Gate Bridge v San Franciscu
  • 12 kilometrový most v Incheon Koreji
  • Soukromé lety do vesmíru
  • Leteckou společnost Lufthansa
  • Nejdelší závěsný most Tsing Ma Bridge v Hong Kongu
  • Nejdelší tunel Gothard

PODROBNOSTI

aneb mám pro vás skvělou nabídku

Staňte se profesionálem v Allianz

Staňte se součástí týmu, který dělá velké věci

Úspěch naší společnosti je v rukou našich lidí. Chceme spolupracovat s těmi, kteří mají zájem aktivně se podílet na dalším růstu společnosti.

Určujeme trendy pojistného trhu v rozsahu pojistné ochrany, kvalitě servisu a modernosti. Stavíme na profesionalitě a vysoké kvalitě talentovaných lidí. Díky našim lidem roste atraktivita značky Allianz.

Příležitost v nejlépe placeném oboru

Pohybujeme se v nejlépe placeném oboru. Globální i lokální změny znamenají pro pojišťovací obor velké příležitosti růstu.

Naše firemní kultura je založena na vysokých výkonech, osobní odpovědnosti, vzájemné spolupráci, důvěře a radosti z toho, co děláme.

Pomůžeme vám stát se profesionálem

Klademe důraz na osobní rozvoj, poskytujeme kvalitní program tréninků a školení zdarma. Našim lidem usnadňujeme práci. K dispozici mají jednoduché prodejní nástroje a pomůcky, maximální podporu v oblasti marketingu nebo zapojení do obchodních kampaní.

Specialisté týmu podpory prodeje pomáhají nejen klientům, ale i našim poradcům. A to jak při sjednávání nových smluv, tak ve fázi péče o klienty a řešení pojistných událostí.

Nastartujte úspěšnou kariéru

Přinášíme transparentní podmínky kariérního a profesního růstu. Díky nadstandardním možnostem příjmu získáte finanční nezávislost.

Nabízíme Vám nadstandardní pásmové provize, dlouhodobé pečovatelské provize, výsluhovou rentu, dividendy za kvalitu pojistného kmene, podporu při budování obchodních míst, granty na rozvoj podnikání a další benefity.

Využijte svých manažerských schopností vést tým a motivovat své spolupracovníky. S námi jsou možnosti kariérního růstu otevřené.

Staňte se špičkovým poradcem v oblasti pojištění a rozvíjejte vztah se svými klienty. Kariéra poradce Vám umožňuje organizovat si čas na práci podle vlastních potřeb.

Rozjeďte své vlastní podnikání

Podpoříme Vás při budování franšízového obchodního místa pod značkou Allianz. Vytvořili jsme naprosto unikátní design, který odráží vizi společnosti a klade enormní důraz na pozitivní klientskou zkušenost.

Přicházíte z finančního oboru

Přemýšlíte, jak být úspěšnější a zajistit pro sebe a své spolupracovníky optimální podmínky? Naší prací je vytvářet prostředí pro váš rozvoj a úspěch celé vaší skupiny.

ČINNOST FINANČNÍHO PORADCE

Poskytneme Vám špičkové produkty z mnoha oceněními. Vybavíme Vás vlastním aplikací na internetu pro sestavení optimálního finančního plánu.

MANAŽER OBCHODNÍ SKUPINY

Hledáme ambiciózního kolegu pro rozvoj a řízení týmu poradců. Pomůžeme Vám vybudovat obchodní zastoupení
a zajistíme financování kanceláří.

Miroslav Kostka

IČO: 18108431

ČNB - registrace u České Národní Banky zde

+420 777 279 245
miroslav.kostka@iallianz.cz

Působím na Moravě , ale díky digitálnímu světu mám klienty po celé ČR.

Kanceláře

Zemské ředitelství

28. října 1623/135, 702 00 Ostrava

Ostrava, 702 30

 mapa

Střítež 74 Střítež 739 59  mapa

Sociální sítě

MENU - NEMAZAT!!! NEPŘESOUVAT